Loading…
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić użytkownikom komfort przeglądania. Dalsze przeglądanie witryny oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie z niej plików cookies.
Akceptuję
Anuluj
{{ user.firstName + ' zaprasza Cię do programu IQOS Friends. Wypełnij formularz i umów się na poznanie IQOS-a tam, gdzie Ci wygodnie.' }}
{{ 'Wybierz sposób przetestowania lub zakupu IQOS-a:' }}
{{selectedShop.city + ', ' + selectedShop.name + ', ' + selectedShop.street || 'Wybierz...'}}
  • Miejsce {{capitalizeFirstLetters(searchValue.display)}} nie istnieje. Spróbuj ponownie lub wybierz sklep z listy.
  • Niestety nie mamy sklepu w miejscu {{capitalizeFirstLetters(searchValue.display)}}. Poniżej najbliższe sklepy w jego okolicy.
  • {{shop.city}}, {{shop.name}}, {{shop.street}}
{{ 'Miejsce spotkania' }}
{{ 'Sprawdź' }}
{{ 'Sprawdź adres na mapie' }}
{{ fieldsValidation.tempAddress.errMsg }}
Zakup IQOS-a w sklepie internetowym IQOS z darmową dostawą kurierską na terenie całej Polski
{{ 'Jestem pełnoletnim użytkownikiem wyrobów tytoniowych i jestem zainteresowany kontaktem z ekspertem IQOS.' }}
Zaznacz wszystkie
{{ permissionRule.values }}
{{fieldsValidation.isConditionFulfilled.errMsg }}
{{ 'Prześlij dane' }}
Administratorem danych osobowych uczestników niepublicznego Programu IQOS Friends jest Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o., z/s w Krakowie (31-982), przy al. Jana Pawła II 196 [PMPL-D]. Twoje dane będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody w celach kontaktu i przekazania informacji handlowych przez PMPL-D w czasie trwania Programu. Twoje dane mogą być przekazane naszym podwykonawcom. Podanie danych i udzielenie stosownych zgód jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w Programie. Każdemu uczestnikowi przysługuje prawo dostępu do danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia danych. Uczestnik ma prawo w dowolnym momencie do cofnięcia zgody, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem. Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej na temat jak chronimy Twoje dane osobowe znajdziesz w Polityce Prywatności. W przypadku pytań oraz dostępu, poprawiania, wycofania zgody prosimy o kontakt z infolinią: 801 801 501 (koszt połączenia zgodny ze stawką Twojego operatora) lub pisząc do nas: pomoc@iqosfriends.pl.